Олексій Дурнев
ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Телеведучий, відомий блогер та ще той бешкетник.
Олексій з дитинства з котами на «ти». Неймовірні та кумедні історії члена журі розпочинаються зі слів «Одного разу ми з моїм бешкетником котом…». Так вони разом ходили по дахам проганяти голубів з іншого району, стрибали з пірсу наввипередки, а якось було грали вдома в футбол, коли кіт ненароком передав сильний пас і розбив мамину улюблену вазу. Проте Олексій не видав кота, а кіт зберіг таємницю Олексія – ваза розбилася самостійно.
Більш мудрого та норовливого улюбленця годі й шукати. Коти можуть стати вашими найкращими друзями, що розділять з вами яскраві моменти життя. Олексій знає це точно.
Ольга Цибульська
Мама-артистка
Домашня тварина – це завжди відчуття сім’ї, тепла і радості, переконана Оля. Особливо, коли ця тваринка така велика і пухка, як її кіт Сімба. Цей, на перший погляд, серйозний мужчина має непереборний потяг до прекрасного, а саме до вечірніх суконь своєї власниці. Сімба впевнений, що гардероб найспівочішої ведучої – це ідеальне місце для занять спортом, тому щодня у своєму насиченому котячому графіку знаходить час і тренується у стрибках в висоту. А після ситної вечері він дозволяє своїм співмешканцям зробити йому масаж, щоб набратися сил перед нічним сольним концертом. Єдина людина, якій Сімба дозволяє поводитись з собою, як з котом – це Олін син Нестор, якого кіт просто обожнює!
Ната Лайм
БЛОГЕР
YouTube блогер, знає все про все, а особливо про котиків.
Як спецiалiст по щоденним порадам, Ната може розказати лайфхаки по догляду за вашим муркотуном. З якого боку краще чухати за вушком, чим годувати та як порадувати вашого котика? Про це та інше шукайте у iї коментарях до ваших фото.
посилання скопійованне