Олексій Дурнев
ТЕЛЕВЕДУЧИЙ
Телеведучий, відомий блогер та ще той бешкетник.
Олексій з дитинства з котами на «ти». Неймовірні та кумедні історії члена журі розпочинаються зі слів «Одного разу ми з моїм бешкетником котом…». Так вони разом ходили по дахам проганяти голубів з іншого району, стрибали з пірсу наввипередки, а якось було грали вдома в футбол, коли кіт ненароком передав сильний пас і розбив мамину улюблену вазу. Проте Олексій не видав кота, а кіт зберіг таємницю Олексія – ваза розбилася самостійно.
Більш мудрого та норовливого улюбленця годі й шукати. Коти можуть стати вашими найкращими друзями, що розділять з вами яскраві моменти життя. Олексій знає це точно.
Анна Балент
РАДІОВЕДУЧА
Радіоведуча «Просто Радіо», автор проекту «Про що говорять чоловіки з Анною Балент»
Кіт у родині Анни – це вічний непосида, постачальник смішних історій та найголовніший фанат радіоведучої. Під час ефірів він відкладає свої пустощі аби послухати її по радіо. Кіт дуже вимогливий – часом погоджується чи протестує, нявкаючи свою котячу точку зору, має власні улюблені пісні та завжди в курсі всіх останніх новин.
Анна переконана – краще мати 3 кота, аніж телевізор.
Ната Лайм
БЛОГЕР
YouTube блогер, знає все про все, а особливо про котиків.
Як спецiалiст по щоденним порадам, Ната може розказати лайфхаки по догляду за вашим муркотуном. З якого боку краще чухати за вушком, чим годувати та як порадувати вашого котика? Про це та інше шукайте у iї коментарях до ваших фото.
посилання скопійованне