Як стати учасником конкурсу?
Щоб стати учасником конкурсу потрібно:
1
Зняти фото або відео свого котика на задану тему сезону: 1 сезон - Муркотячний обід з Феліксом 2 сезон - К.І.Т. Команда Iнспекторів Tаємниць 3 сезон - Вусатий нянь 4 сезон - Двійник Фелікса 5 сезон - Котобачення - пісенний конкурс
2
Придумати цікавий опис до фото або відео.
3
Відправити роботу на сайт.
4
Після проходження перевірки модератором на відповідність темі сезону робота буде додана на сайт для голосування журі та глядачами.
Як стати переможцем сезону?
Щоб стати переможцем сезону потрібно:
Щотижня серед учасників, які отримали протягом сезону два або три “Так!” від журі та максимальну кількість лайків від глядачів формується рейтинг топ-10 фото робіт та топ-10 відео робіт. За допомогую сервісу random.org буде обрано переможців сезону у номінаціях: “Краще КотоФото” (“Переможець сезону (фото)”), “Краще МурВідео” (“Переможець сезону (відео)”) .
Увага! Учасники, які перемогли у: “Краще КотоФото” (“Переможець сезону (фото)”), “Краще МурВідео” (“Переможець сезону (відео)”) не беруть участь у розіграші подарунків в інших номінаціях. Кількість балів протягом сезону не обнуляється.
Інші подарунки для учасників конкурсу. Забагато подарунків не буває!
номінація «найкращий суддя сезону»
Учасники, які віддають голоси, потрапляють у рейтинг поціновувачів котиків. Серед цих учасників буде визначено переможця - поціновувача котиків кожного сезону. Кожен тиждень лідер рейтингу отримує подарунок.
Номінація «Глядацькі симпатії (фото)»
Учасник, фото якого набрало найбільшу кількість лайків протягом сезону отримує перемогу у номінації «Глядацькі симпатії (фото)». Усі фото з зображенням домашніх улюбленців (котів) учасників конкурсу, що надіслані до відповідного сезону конкурсу та не отримали Подарунків у інших номінаціях, автоматично беруть участь у розіграші. У випадку, якщо декілька номінантів наберуть однакову кількість лайків, переможець буде визначений за допомогою сервісу random.org.
номінація «Я БешCATник»
Учасник конкурсу, який не має котика, але дуже на нього схожий може виграти подарунок. Для перемоги потрібно набрати найбільшу кількість лайків під своїм фото за 1 тиждень.
Увага! Один учасник конкурсу має можливість отримати лише один подарунок сезону у одній номінації протягом всього періоду проведення Конкурсу
Як набрати найбільшу кількість МурЛайків?
Щоб набрати найбільшу кількість мурлайків потрібно:
Зібрати найбільшу кількість лайків МурЛайків дуже просто! Під кожним фото та відео є спеціальна кнопка "Поділитися", яка допоможе зробити анонс запису у вашій соціальній мережі. Запрошуйте друзів та знайомих голосувати за фото або відео саме вашого котика.
Як отримати три "Так!" від журі?
Щоб отримати три “Так!” потрібно:
Щоб отримати найбільшу кількість "Так!" потрібно аби ваше фото чи відео відповідало темі сезону та сподобалося журі.
Фінал конкурсу
Щоб отримати головний подарунок потрібно:
У фінальному розіграші головного подарунку беруть участь 10 переможців: 5 фото-переможців та 5 відео-переможців сезонів конкурсу.
За умовами фіналу переможці сезонів повинні будуть надіслати відео зі своїм котом на задану тему проекту, яка буде повідомлена заздалегідь.
Найголовніший член журі - котик Фелікс дуже любить число 3, має 6 кошенят та 9 життів. Він віддасть головний подарунок - 50 000 грн. фіналісту, який протягом тижня отримає велику кількість лайків МурЛайків та посяде 3 позицію у рейтинговому списку учасників фіналу. Переможцями фіналу також стануть учасники, які отримають велику кількість лайків МурЛайків та посядуть 6 та 9 позиції у рейтинговому списку учасників фіналу.
Бажаємо успіхів!
Переглянути офіційні правила участі в Конкурсі під умовною назвою «FelixFactor»
посилання скопійованне