Як стати учасником конкурсу?
Щоб стати учасником конкурсу потрібно:
1
Зняти фото або відео свого котика на задану тему сезону: 1 сезон - Мій кіт має талант 2 сезон - Коти – хитрощів королі 3 сезон - Мій кіт з іншої планети 4 сезон - Сенсація – Феліксація
2
Придумати цікавий опис до фото або відео.
3
Відправити роботу на сайт.
4
Після проходження перевірки модератором на відповідність темі сезону робота буде додана на сайт для голосування журі та глядачами.
Як стати переможцем сезону?
Щоб стати переможцем сезону потрібно:
Щотижня серед учасників, які отримали протягом сезону два або три “Так!” від журі та максимальну кількість лайків від глядачів формується рейтинг топ-10 фото робіт та топ-10 відео робіт. За допомогую сервісу random.org буде обрано переможців сезону у номінаціях: “Краще КотоФото” (“Переможець сезону (фото)”), “Краще МурВідео” (“Переможець сезону (відео)”) .
Увага! Учасники, які перемогли у : “Краще КотоФото” (“Переможець сезону (фото)”), “Краще МурВідео” (“Переможець сезону (відео)”) не приймають участь у розіграші подарунків інших номінаціях. Кількість балів протягом сезону не обнуляється.
Інші подарунки для учасників конкурсу. Забагато подарунків не буває!
номінація «найкращий суддя сезону»
Учасники, які віддають голоси, потрапляють у рейтинг поціновувачів котиків. Серед цих учасників буде визначено переможця - поціновувача котиків кожного сезону. Кожен тиждень лідер рейтингу отримує подарунок.
Номінація «Глядацькі симпатії (фото)»
Учасник, фото якого набрало найбільшу кількість лайків протягом сезону отримує перемогу у номінації «Глядацькі симпатії (фото)». Усі фото з зображенням домашніх улюбленців (котів) учасників конкурсу, що надіслані до відповідного сезону конкурсу та не отримали Подарунків у інших номінаціях, автоматично беруть участь у розіграші. У випадку, якщо декілька номінантів наберуть однакову кількість лайків, переможець буде визначений за допомогою сервісу random.org.
Як набрати найбільшу кількість МурЛайків?
Щоб набрати найбільшу кількість мурлайків потрібно:
Зібрати найбільшу кількість лайків МурЛайків дуже просто! Під кожним фото та відео є спеціальна кнопка "Поділитися", яка допоможе зробити анонс запису у вашій соціальній мережі. Запрошуйте друзів та знайомих голосувати за фото або відео саме вашого котика.
Як отримати три "Так!" від журі?
Щоб отримати три “Так!” потрібно:
Щоб отримати найбільшу кількість "Так!" потрібно аби ваше фото чи відео відповідало темі сезону та сподобалося журі.
Фінал конкурсу
Щоб отримати головний подарунок потрібно:
У фінальному розіграші головного подарунку беруть участь 8 переможців: 4 фото-переможців та 4 відео-переможців сезонів конкурсу.
За умовами фіналу переможці сезонів повинні будуть надіслати відео зі своїм котом на задану тему проекту, яка буде повідомлена заздалегідь.
Найголовніший член журі - котик Фелікс, віддасть головний подарунок – 50 000 грн. фіналісту, якого буде обрано з ТОП-5 учасників по кількісті лайків за допомогою сервісу random.org.
Переможцями фіналу також стануть ще два учасники, які посядуть друге та третє місця у списку random.org.
Переглянути офіційні правила участі в Конкурсі під умовною назвою «FelixFactor»
посилання скопійованне